Відстебнув лижу і поліз. На Кубку світу з біатлону стався несподіваний курйоз із чемпіоном Європи. Відео

31,5 т.

Норвезький чемпіон Європи з біатлону Ендре Стрьомсгейм потрапив у курйозну ситуацію на 3-му етапі Кубку світу у швейцарському Ленцергайді. Один із лідерів збірної Норвегії з біатлону впустив обойму під час стрілянини.

На 4-му вогневому рубежі в гонці переслідування 26-річний уродженець Осло неакуратно поводився зі зброєю, через що його боєприпас впав у сніг.

Відразу дістати магазин Стрьомсгейм не зміг. На кадрах, які потрапили в телевізійну трансляцію, видно, як норвежець відстебнув лижу і поліз діставати свій інвентар.

Після цього Стрьомсгейм припустився лише одного неточного пострілу і зрештою фінішував у гонці на другому місці. Першим став його співвітчизник Йоханні Тінгнес Бьо. Третє місце посів ще один представник Норвегії Стурли Легрейд.

У пасьюті брали участь і українці. Найкращим серед наших біатлоністів став Дмитро Підручний. Чемпіон світу посів 20-те місце. Артем Прима фінішував 52-м. Одразу за ним приїхав Тарас Лесюк.

Як повідомляв OBOZ.UA, у жіночому пасьюті дві біатлоністки збірної України увійшли до 12 найкращих Анастасія Меркушина посіла 10-те місце, а Ірина Петренко стала 12-ою.