Вперше у сезоні: на ЧС з біатлону сталася гучна сенсація, а спортсменка з Латвії увійшла до топ-5

132,5 т.

Збірна Франції з біатлону влаштувала справжній фурор у другій гонці чемпіонату світу, який напередодні стартував у чеському Нове Мєсто. Триколірні сенсаційно зайняли перші чотири місця жіночого спринту, що сталося з ними вперше цього сезону.

При цьому повним провалом завершився виступ для головних фаворитів норвежок, які не змогли потрапити навіть до топ-10, а до квіткової церемонії несподівано потрапила Байба Бендіка з Латвії. 22-річна спортсменка забралася на п'яту сходинку у підсумковому протоколі, встановивши особистий рекорд.

Переможницею гонки стала Жюлья Сімон, яка подолала дистанцію в 7,5 кілометрів пройшла за 20 хвилин та 7,5 секунди. Вона на п'ять секунд випередила Жюстін Бреза-Буше. "Бронзу" взяла Лу Жанмонно, а так звана дерев'яна медаль дісталася Софі Шово.

Лідерка загального заліку Інгрід-Ландмарк Тандреволд із Норвегії програла Сімон майже дві хвилини та фінішувала 25-ю. Найкращою серед українок була Христина Дмитренко. Вибивши 10 мішеней із 10 наша співвітчизниця закінчила спринт на 12-му місці, програвши переможниці майже півтори хвилини.

Як повідомляв OBOZ.UA, монгольський біатлоніст Енхбат Енхсайхан завоював "золото" на юніорському чемпіонаті, ставши першим переможцем гонки в історії своєї країни.