Вперше у світовій історії! На чемпіонаті Європи з біатлону сталася неймовірна сенсація

74,8 т.

Монгольський біатлоніст Енхбат Енхсайхан завоював "золото" на юніорському чемпіонаті Європи, що проходить у польському Якушиці. 21-річний уродженець Улан-Батора здобув сенсаційну перемогу в індивідуальній гонці.

Енхсайхан став одним із трьох біатлоністів, які відстрілялися ідеально, не зробивши жодного промаху на всіх чотирьох вогневих рубежах. Незважаючи на те, що Енхбат стартував 72-м, він спромігся визначити Калле Лоуккаанхухта з Фінляндії на 1.6 секунди. Третім став представник Якоб Кулбін.

Ця медаль стала першою в історії біатлонною нагородою Монголії. Ніколи раніше ця країна не піднімалася на подіум у міжнародних біатлонних турнірах.

Головним тренером монгольської біатлонної збірної є Олександр Попов, який свого часу виступав за СРСР та Білорусь. 58-річний тобольчанин (Тюменська область) у 1988 році у складі естафети виграв Олімпіаду у Калгарі. Також є чотириразовим чемпіоном світу.

Четверте місце у цій гонці завоював українець Віталій Мандзін. До подіуму нашому співвітчизнику забракло 6.4 секунди.

Усього ж у "індивідуалці" брало участь шість представників України.