Виграла військовослужбовиця. Гонка Кубку світу з біатлону завершилася сенсацією

2 хвилини
113,3 т.

Швейцарська біатлоністка Лєна Хеккі Гросс виграла гонку з масовим стартом на 7-му етапі Кубку світу, який проходить у норвезькому Холменколлені. 28-річна представниця збройних сил Швейцарії не залишила шансів для титулованих конкурентів із збірної Франції.

Ключові події у мас-старті сталися на заключній, четвертій стрільбі, куди практично одночасно прийшли вісім спортсменок. Лише Гросс вдалося відстрілятися чисто, що й зробило її головною претенденткою на перше місце.

На виході зі стрільбища швейцарка випереджала шестиразову чемпіонку світу із Франції Жулья Сімон на 19 секунд, практично зберігши до фінішу цей розрив.

Драматична боротьба розгорнулася за третю позицію, де влаштували зарубу норвежка Інгрід Тандреволд, італійка Ліза Віттоцці та француженка Лу Жанмонно. Найсильнішою у цій сутичці знову виявилася представниця Франції.

Україна в цій дисципліні була представлена Анастасією Меркушиною та Юлією Джимою. Наші дівчата не змогли похвалитися ні швидкістю, ні точністю. У підсумку біатлоністки нашої збірної зайняли 27-е та 29-е місця відповідно з 30, що стартували.

Зазначимо, що для Лєни Хеккі Гросс ця перемога стала другою у кар'єрі на рівні Кубку світу. 19 січня представниця Швейцарії сенсаційно стала переможницею короткої індивідуальної гонки.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!