На Кубку світу з біатлону сталася гучна сенсація, а спортсменка з Гренландії увійшла до четвірки найкращих

234,3 т.

Швейцарська біатлоністка Лєна Хеккі Гросс сенсаційно стала переможницею короткої індивідуальної гонки на шостому етапі Кубку світу, який у ці дні проходить в італійському Антхольці-Антерсельві. 29-річна спортсменка, яка цього року лише одного разу потрапляла на подіум, пройшла дистанцію в 12,5 кілометрів за 36 хвилин і 49 секунд.

Гросс стала однією з чотирьох спортсменок, яким вдалося вибити усі 20 мішеней на чотирьох вогневих рубежах. Разом з нею таке ж досягнення підкорилося німкені Ванессі Фогт, чешці Джесіці Йїсловій та представниці Гренландії Укалек Астрі Слеттемарк, які завершили дистанцію на четвертому, десятому та 45-му місцях відповідно.

"Срібло" вкороченої індивідуалки в Антхольц-Антерсельві виграла володарка великого Кришталевого глобуса минулого сезону Жюлья Сімон, яка відстала від переможниці 20,2 секунди. "Бронзу" виборола її співвітчизниця Лу Жанмонно.

Українські біатлоністки показали досить високі результати – одразу три представниці нашої країни потрапили до топ-20. Анастасія Меркушина фінішувала 13-ою, програвши Гросс рівно дві хвилини. На 24 секунди від співвітчизниці відстала Юлія Джима, яка посіла 17-й рядок. Слідом за нею прийшла ще одна українка – Ірина Петренко.

Як повідомляв OBOZ.UA, український біатлоніст Артем Прима сенсаційно увійшов до топ-10 короткої індивідуальної гонки у чоловіків на етапі Кубку світу в Антхольц-Антерсельві.