Тривала 45 хвилин: зіграно найдовшу серію пенальті в історії футболу. Відео

29,0 т.

Матч третьої ліги чемпіонату Ізраїлю між командами "Дімона" та "Шимшон" увійшов до історії світового футболу, так як команди зіграли найдовшу серію пенальті. У поєдинку плей-оф за право вийти до наступного дивізіону гравці були змушені пробити 56 ударів із "точки", щоб визначити переможця.

Відео дня

Основний час зустрічі завершився внічию 2:2, пише агентство Xinhua. Серія пенальті тривала 45 хвилин. Вирішальний удар за рахунку 22:22 завдав воротар "Дімони" Авіхай Дахан, який не зміг переграти колегу та "Шімшону" Гала Навона.

Таким чином, серія пенальті в Ізраїлі на два удари перевищила попередній рекорд – у 2022 році англійські "Вашингтон" та "Бедлінгтон", які визначили переможця за 54 спроби.

Раніше голкіпер "Минаю" Олександр Кемкін відбив два пенальті на 95-й хвилині матчу Прем'єр-ліги та врятував перемогу своїй команді.

Як повідомляв OBOZ.UA, на чемпіонаті Європи 2024 року, який цього літа пройде на стадіонах Німеччини, діятиме нове футбольне правило.