Український голкіпер відбив два пенальті на 95-й хвилині та врятував перемогу своїй команді. Відео

246,0 т.

Голкіпер "Миная" Олександр Кемкін став справжнім героєм 28-го туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі. 21-річний уродженець Мелітополя двічі врятував свою команду від гола у гостьовому матчі з "Ворсклою".

Відео дня

До 55-ї хвилини закарпатці "горіли" 0:2, але змогли організувати фантастичний камбек, зрівнявши рахунок до 80-ї хвилини. А потім своє слово сказав Кемкін, не давши "Ворсклі" вийти вперед.

На 89-й хвилині Дмитро Немчанінов у своєму штрафному майданчику збив Феліпе Родрігеса. Головний арбітр зустрічі Назарій Дьордь після перегляду відеоповтору вирішив поставити 11-метровий, проте бразилець не зміг переграти воротаря.

Після цього рефері зажадав перебити пенальті, оскільки захисники "Минаю" раніше за удар вбігли до штрафного майданчика. На 95-й хвилині Феліпе Родрігес вдруге намагався пробити Кемкіна, але знову невдало.

У підсумку перемогу з рахунком 3:2 здобув "Минай", забивши також із 11-метрової точки на 90+11 хвилині.