"Шахтар" втратив очки у першому ж матчі УПЛ у 2024 році

4,8 т.
'Шахтар' втратив очки у першому ж матчі УПЛ у 2024 році

Донецький "Шахтар" сенсаційно втратив очки у першому ж матчі 2024 року в нинішньому розіграші української футбольної Прем'єр-ліги. Підопічні тренера Маріно Пушича не змогли обіграти на виїзді "Олександрію" в матчі, який було перервано через повітряну тривогу в Кропивницькому, – 0:0.

Наставник "гірників" після вильоту команди з Ліги Європи вирішив освіжити склад та провів ротацію. Однак гра у виконанні чинних чемпіонів знову вийшла непереконливою. Як і у протистоянні з "Марселем", оборона "Шахтаря" викликала багато запитань.

У першому таймі команди обмінялися деякими гострими моментами. Втім, воротарі суперників серйозно не вступали у гру, і нічия за підсумками 45 хвилин виглядала логічно.

Після перерви "Шахтар" та "Олександрія" продовжили бити із середньої дистанції, а найцікавіше трапилося вже після відновлення гри після відбою тривог. На 87-й хвилині півзахисник гостей Мар'ян Швед влучив у штангу, а перед самим фінальним свистком бразилець Педріньйо з вигідної позиції пробив точно в руки воротареві.

Тож донецька команда втратила два очки і тепер за втраченими пунктами поступається споконвічним конкурентам із київського "Динамо". "Біло-сині" напередодні у видовищному матчі здобули вольову перемогу над "Металістом-1925".

Як повідомляв OBOZ.UA, міжнародна федерація футболу наклала трансферний бан на одного із двох лідерів української Прем'єр-ліги СК "Дніпро-1".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!