Перша у сезоні! Україна здобула медаль на ЧЄ з біатлону

1 хвилина
33,0 т.

Українська біатлоністка Христина Дмитренко виграла бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2024, який у ці дні проходить у Словаччині. Наша співвітчизниця принесла країні першу нагороду у новому сезоні, зійшовши на подіум у спринтерській гонці континентальної першості.

24-річна представниця Чернігова продемонструвала ідеальну стрільбу на обох вогневих рубежах, вибивши 10 мішеней із 10. У цьому аспекті вона показала четвертий результат серед усіх учасниць гонки.

Крім того, Христина продемонструвала високу швидкість проходження 7,5-кілометрової траси. А особливо українці вдався фінальний відрізок, на якому вона виклалася на 100%.

Дмитренко мала 14-й стартовий номер і тривалий час утримувала за собою перший рядок. Однак норвежки Іда Лієн та Марен Кіркейде, які вийшли на трасу вже за межами сотні учасниць, зуміли посунути нашу біатлоністку на третє місце.

Підсумкову перемогу святкувала Лієн, яка на 19 секунд випередила співвітчизницю та на 35,3 – Дмитренко. Таким чином, Христина стала першою представницею України, яка зайшла у призи цього біатлонного сезону.

Як повідомляв OBOZ.UA, стартова гонка чемпіонату Європи з біатлону принесли унікальні результати.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!