Стартова гонка чемпіонату Європи з біатлону завершилися унікальним результатом

1 хвилина
82,5 т.

Індивідуальною гонкою у чоловіків на 20 кілометрів у словацькому Брезно-Осрблі стартував чемпіонат Європи з біатлону. Перший же день змагань приніс унікальні результати – усі шість спортсменів із Норвегії фінішували у першій сімці, причому п'ять із них розташувалися у топ-5.

Переможцем став Вебйорн Сорум, який був точним на всіх чотирьох вогневих рубежах та подолав дистанцію за 51 хвилину та 32,7 секунди. Майже на 70 секунд він випередив співвітчизника Йохан-Олава Ботна, якому у боротьбі за "золото" завадили два промахи на першому ж лежанні.

Третім прийшов Мартін Улдаль, який мав поборотися за "срібло", але прикро не закрив одну мішень на останньому вогневому рубежі. За ними фінішну межу перетнули Мартін Невланд та Ісак Фрей.

Українські біатлоністи не показали високих результатів. Найкращим із них став Антон Дудченко, який завершив гонку на 12-му місці з відставанням від переможця у 3 хвилини та 54 секунди. При цьому найдосвідченіший у нашій команді – Артем Пріма – не вийшов на старт гонки.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна Норвегії з біатлону вперше в історії Кубка світу виставила одразу сімох біатлоністів на масстарт.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!