На Кубку світу з біатлону сталася рідкісна ситуація

323,8 т.

Збірна Німеччини з біатлону показала неймовірний результат у чоловічих спринтерських перегонах на третьому етапі Кубка світу, який у ці дні проходить у швейцарському Ленцерхайді. Бундестім перервав гегемонію норвежців, які до цього вибороли сім із дев'яти нагород в останніх трьох індивідуальних змаганнях.

При цьому за підсумками самого спринту склалася рідкісна ситуація, коли в квіткову церемонію потрапили представники лише двох країн – чотири німці та два норвежці. Наприклад, минулого сезону таке трапилося лише одного разу, коли відразу п'ять спортсменів з Норвегії заїхали до топ-6 у мас-старті на етапі у французькому Ансі.

Переможцем спринту в Ленцерхайді став досвідчений Бенедикт Долль. Він подолав 10 кілометрів дистанції за 23 хвилини 15 секунд. Другим прийшов норвежець Йоханнес Бьо, який програв німцю 5,5 секунди. а "бронзу" взяв Філіп Наврат.

Дмитро Підручний

Українські біатлоністи не змогли порадувати вболівальників високими результатами. Найкращим став капітан нашої команди Дмитро Підручний, який із двома промахами посів 22-е місце. Інші наші співвітчизники не змогли пробитися навіть до топ-40.

Як повідомляв OBOZ.UA, українські біатлоністи взяли першу медаль нового сезону, перемігши у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU.