Абсолютно найкращий: український біатлоніст створив грандіозну сенсацію на 6-му етапі Кубку світу

1 хвилина
139,2 т.

Український біатлоніст Артем Прима став автором однієї з найгучніших сенсацій на старті шостого етапу Кубку світу з біатлону. Наш співвітчизник несподівано потрапив до топ-10 короткої індивідуальної гонки в італійському Антхольц-Антерсельві, показавши найкращий результат сезону "синьо-жовтих".

36-річний чернігівець, який до цього не забирався вище 44-го місця в індивідуальних змаганнях цього сезону, раптово видав чи не ідеальну гонку. У складних погодних умовах він промахнувся лише одного разу на стрільбищі, а після останнього вогневого рубежу відіграв одразу 10 позицій та фінішував дев'ятим.

Найкращими вже традиційно стали норвежці. Абсолютним та беззаперечним переможцем став лідер загального заліку Йоханнес Тіннес Бе. Він став одним із небагатьох учасників змагання, кому вдалося вибити 20 мішеней з 20 на чотирьох вогневих рубежах.

Це дозволило норвежцю фінішувати першим та "привезти" конкурентам півтори хвилини. Саме на стільки відстав від нього брат Тар'ї, котрий двічі змазав на стрільбищі. "Бронза" дісталася німцю Йоханнесу Кюну, який лише вчетверте в сезоні заїхав у призи.

Як повідомляв OBOZ.UA, російський біатлоніст Микита Поршнєв зізнався, що ніяк не впливає на своє життя та кар'єру, а залежить від рішень диктаторського режиму Володимира Путіна.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!