На Кубку світу з біатлону дискваліфікували половину учасників гонки. Фотофакт

1 хвилина
338,3 т.

На 6-му етапі Кубку світу з біатлону, який у ці дні проходить в італійському Антхольці/Антерсельві відбулася змішана естафета. З 24 заявлених команд фінішувало лише 12.

Загалом на старт вийшло 23 команди (Японія не стартувала), але 11 збірних організатори дискваліфікували, як колових.

Останньою збірною, яка показала хоч якийсь час на фініші, стала збірна Бельгії. Вона відстала від перших норвежців більш як на 5 хвилин.

Збірна України, представлена в цій дисципліні Анастасією Меркушиною, Юлією Джимою, Денисом Насикою та Дмитром Підручним, посіла підсумкове 9-е місце. Наші біатлоністи використали 12 додаткових патронів та фінішували через 3 хвилини після переможця.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні швейцарська біатлоністка Олена Хеккі Гросс сенсаційно стала переможницею короткої індивідуальної гонки на шостому етапі Кубку світу, який цими днями проходить в італійському Антхольц-Антерсельві.

29-річна спортсменка, яка цього року лише один раз потрапляла на подіум, пройшла дистанцію в 12,5 км за 36 хвилин і 49 секунд.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!