Мудрик приголомшливим ударом забив п'ятий гол за "Челсі" у переможному матчі Кубку Англії. Відео

29,5 т.
Мудрик приголомшливим ударом забив п'ятий гол за 'Челсі' у переможному матчі Кубку Англії. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик відзначився влучним ударом у матчі 1/8 фіналу Кубку Англії. 22-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі домашньої гри проти "Лідса" та через 36 хвилин святкував п'ятий гол за лондонський клуб.

За рахунку 1:1 Чуквунонсо Мадуеке отримав м'яч у центрі поля, протягнув його до правого флангу, там віддав на Мало Гюсто. Француз зачекав Рахіма Стерлінга, викотивши йому на хід. Лідер збірної Англії зробив прострільну передачу, яку хитрим ударом із-під себе і замкнув українець.

Потрібний результат для гостей тримався до 59-ї хвилини, коли Матео Джозеф оформив дубль, зрівнявши рахунок (2:2). Розв'язка настала на 90-й хвилині, коли після розкішного пасу Енцо Фернандеса Коннор Галлагер приніс "синім" перемогу.

За путівку до півфіналу Кубку Англії "Челсі" боротиметься із "Лестером". Гру заплановано на 16 березня.

Зазначимо, що свій четвертий гол Михайло забив два місяці тому. Український хавбек 27 грудня розписався у воротах "Крістал Пелас".

Як повідомляв OBOZ.UA, свій третій м'яч Мудрик забив 20 грудня в 1/4 фіналу Кубку Англійської футбольної ліги проти "Ньюкасла".

2-й свій гол за "синіх" Михайло забив 21 жовтня у грі 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2).

2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "синіх". Тоді у 7-му турі англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".

Нагадаємо, що Мудрик перейшов у "Челсі" у січні минулого року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 43 іграх у всіх турнірах, окрім цих голів, відзначившись також п'ятьма результативними передачами.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!