Мудрик забив гол на останніх секундах та затягнув "Челсі" до півфіналу Кубку Англійської ліги. Відео

33,2 т.
Мудрик забив гол на останніх секундах та затягнув 'Челсі' до півфіналу Кубку Англійської ліги. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик відзначився своїм третім голом за лондонський клуб. 22-річний гравець збірної України на 78-й хвилині вийшов на заміну в матчі 1/4 фіналу Кубку англійської футбольної ліги проти "Ньюкасла" та через 14 хвилин зрівняв рахунок (1:1).

Після цього гра перейшла до серії пенальті, де впевненіше 11-метрові виконали футболісти "Челсі". Свій "постріл" з точки реалізував і українець. У "Ньюкасла" Кіран Тріпп'єр не влучив у ворота, а останній удар Метта Рітчі відбив голкіпер.

Жеребкування півфіналів відбудеться 20 грудня після завершення останнього чвертьфінального матчу "Ліверпуль" – "Вест Гем".

Як повідомляв OBOZ.UA, 2-й свій гол за "синіх" Михайло забив 21 жовтня у грі 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2).

2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "сині". Тоді у 7-му турі англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 34 іграх у всіх турнірах, відзначившись двома результативними передачами та трьома голами.