Мудрик забив четвертий гол за "Челсі". Відео

37,7 т.
Мудрик забив четвертий гол за 'Челсі'. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик відзначився влучним ударом у матчі 19-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 22-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі матчу проти "Крістал Пелас" та через 13 хвилин відкрив рахунок.

Французький хавбек "Челсі" Мало Густо прийняв м'яч у центрі поля, ефектно розвернувся, відрізавши відразу кількох захисників, розігнав атаку правим флангом, обігрався з Нкунку і видав точно в центр воротарсього на Михайла. Українець у дотик відправив м'яч точно у сітку.

На 23-й хвилині Мудрик мав чудовий шанс зробити дубль, але вийшовши віч-на-віч з голкіпером Діном Хендерсоном не зміг його переграти.

Як повідомляв OBOZ.UA, свій третій м'яч Мудрик забив 20 грудня у 1/4 фіналу Кубку Англійської футбольної ліги проти "Ньюкасла".

2-й свій гол за "синіх" Михайло забив 21 жовтня у грі 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2).

2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "сині". Тоді у 7-му турі Англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 34 іграх у всіх турнірах, відзначившись двома результативними передачами та трьома голами.