Футболіст збірної України забив гол в Іспанії на 4-й хвилині та вийшов на 1-е місце у списку найкращих бомбардирів. Відео

53,3 т.

Український нападник "Жирони" Артем Довбик відзначився забитим голом на старті гостьового поєдинку 31-го туру чемпіонату Іспанії з футболу в Ла Лізі. 26-річний гравець відкрив рахунок у матчі проти мадридського "Атлетіко".

Після тривалої позиційної атаки пас на фланг отримав Ян Коуту. 21-річний бразилець зміг вирізати гостру прострільну передачу вздовж воріт, яку точно замкнув українець.

Цей гол став для Артема 14-м у поточній першості Ла Ліги за 32 матчі. Також в активі Довбика 7 передач.

Завдяки цьому забитому м'ячу наш співвітчизник вийшов на перше місце у перегонах бомбардирів чемпіонату Іспанії. У Джуда Беллінгема ("Реал") та Анте Будимира ("Осасуна") по 16 голів.

Як повідомляв OBOZ.UA, у минулому турі чемпіонату Іспанії Артем оформив дубль, ставши головним героєм домашнього матчу проти "Бетіса" (3:2).

21 січня Артем влаштував справжню гольову феєрію у 21-му турі чемпіонату Іспанії у Ла Лізі. Наш співвітчизник оформив швидкісний хет-трик у грі проти "Севільї".

Це дозволило форварду "Жирони" побити рекорд легендарного Андрія Шевченка, який двічі в італійській першості вирізнявся тричі в одному матчі.

Нагадаємо, що Довбик перейшов до "Жирони" у серпні минулого року, підписавши 5-річний контракт. За неофіційною інформацією, "Жирона" заплатила за Артема 6 мільйонів євро, з яких 450 тис. отримає датський "Мідтьюллан", який володіє частиною прав на футболіста.