Фантастика від України! Довбик в Іспанії забив три голи за шість хвилин. Ще один закотив Циганков. Відео

48,7 т.

Український нападник "Жирони" Артем Довбик влаштував справжню гольову феєрію у 21-му турі чемпіонату Іспанії у Ла Лізі. 26-річний футболіст збірної України оформив швидкісний хет-трик у грі проти "Севільї".

Наш співвітчизник розписався у воротах Дмитровича вже на 13-й хвилині. Після флангового навісу від Савіо Артем головою зрівняв рахунок (1:1).

Через дві хвилини Довбик замкнув простріл низом від Порту.

Третій гол український футболіст забив на 19-й хвилині, зробивши це у чудовому стилі. Артем, отримавши матч на фланзі штрафного майданчика, обіграв захисника, змістився в центр і потужним ударом відправив м'яч точно під поперечину.

На 56-й хвилині своїм забитим м'ячем відзначився й інший гравець збірної України. Віктор Циганков, який до цього пропустив три поєдинки через травму, зробив рахунок 4:1.

У підсумку зустріч завершилась із рахунком 5:1. Це дозволило "Жироні" набрати 52 очки та вийти на перше місце у турнірній таблиці, випередивши "Реал".

Як повідомляв OBOZ.UA, Довбик перейшов до "Жирони" в серпні минулого року, підписавши 5-річний контракт. За неофіційною інформацією, "Жирона" заплатила за Артема 6 мільйонів євро, з яких 450 тис. отримає датський "Мідтьюллан", який володіє частиною прав на футболіста.

З того моменту взяв участь у 21 поєдинках у всіх турнірах, забивши 11 голів та зробивши 7 результативних передач.

5 січня Довбика було визнано найкращим гравцем грудня у чемпіонаті Іспанії з футболу. Наш співвітчизник феноменально провів останній відрізок 2024 року та своїми результативними діями допоміг "Жироні" залишитися разом із мадридським "Реалом" на вершині турнірної таблиці Прімери.