Довбик провів феєричний матч за "Жирону", забивши два голи і ставши одним із творців перемоги. Відео

1 хвилина
7,9 т.
Довбик провів феєричний матч за 'Жирону', забивши два голи і ставши одним із творців перемоги. Відео

Український нападник "Жирони" Артем Довбик оформив дубль у 30-му турі чемпіонату Іспанії з футболу у Ла Лізі. 26-річний футболіст збірної України став головним героєм домашнього матчу проти "Бетісу" (3:2).

На 36-й хвилині Артем чітко реалізував пенальті, яке суддя призначив за гру рукою футболіста "Бетіса".

На 65-й хвилині українець замкнув блискучу позиційну атаку, чудово обігравши голкіпера "Бетіса".

Як повідомляв OBOZ.UA, 21 січня Артем влаштував справжню гольову феєрію у 21-му турі чемпіонату Іспанії у Ла Лізі. Наш співвітчизник оформив швидкісний хет-трик у грі проти "Севільї".

Це дозволило форварду "Жирони" побити рекорд легендарного Андрія Шевченка, який двічі в італійській першості вирізнявся тричі в одному матчі.

Як повідомляв OBOZ.UA, Довбик перейшов до "Жирони" в серпні минулого року, підписавши 5-річний контракт. За неофіційною інформацією, "Жирона" заплатила за Артема 6 мільйонів євро, з яких 450 тис. отримає датський "Мідтьюллан", який володіє частиною прав на футболіста.

З того моменту взяв участь у 30 поєдинках у всіх турнірах, забивши 14 голів та зробивши 7 результативних передач.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!