Футболіст збірної України забив "Барселоні" на 4-й хвилині матчу у Ла Лізі, повторивши рекорд сторіччя. Відео

14,6 т.
Футболіст збірної України забив 'Барселоні' на 4-й хвилині матчу у Ла Лізі, повторивши рекорд сторіччя. Відео

Український нападник "Жирони" Артем Довбик забив свій 20-й гол у чемпіонаті Іспанії. Лідер збірної України з футболу у 34-му турі розписався у воротах "Барселони".

На 3-й хвилині "Барса" відкрила рахунок, але переможний результат протримався менше ніж хвилину. Після швидкої флангової атаки пішов навіс у центр воротарського майданчика, де Артем на протиході зловив тер Штегена.

Гол був настільки швидко забитий, що за ним не встигли режисери трансляції, захопившись повторами попереднього удару.

а останні секунди першого тайму Роберт Левандовський з пенальті знову вивів гостей уперед.

Після перерви гра перекинулася. Артем Довбик зробив результативну передачу, яка стала переможною.

Крапку в поєдинку (4:2) фантастичним ударом поставив Порту.

Цей результат дозволив "Жироні" вперше у своїй історії пробитися до Ліги чемпіонів.

Довбик став другим українцем у XXI столітті (крім Олександра Гладкого), якому вдалося забити "Барселоні" два і більше голів.

Перший забитий м'яч Артем оформив у 16-му турі в грудні 2023-го, коли "Жирона" перемогла з рахунком 4:2.

Як повідомляв OBOZ.UA, свій 19-й гол Артем забив минулого туру. Лідер збірної України з футболу реалізував один із двох пенальті у матчі 33-го туру Ла Ліги проти "Лас-Пальмаса" (2:0).

Нагадаємо, що Довбик перейшов до "Жирони" у серпні минулого року, підписавши 5-річний контракт. За неофіційною інформацією, "Жирона" заплатила за Артема 6 мільйонів євро, з яких 450 тис. отримає датський "Мідтьюллан", який володіє частиною прав на футболіста.