Сенсація туру! Футболісти збірної України створили історичну перемогу над "Барселоною" у Ла Лізі. Відео

14,0 т.
Сенсація туру! Футболісти збірної України створили історичну перемогу над 'Барселоною' у Ла Лізі. Відео

Українські гравці "Жирони" Артем Довбик та Віктор Циганков стали одними з головних дійових осіб у гостьовому матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії у Ла Лізі проти "Барселони". Футболісти нашої збірної організували перший гол у поєдинку, який завершився з рахунком 2:4.

Ця зустріч встановила одразу кілька історичних досягнень:

• Ніколи в історії "Жирона" не проводила матч із "Барселоною", посідаючи в турнірній таблиці Ла Ліги вище місце, ніж каталонці
  • Перша в історії перемога "Жирони" над "Барсою"
  • Жодного разу "Жирона" не забивало стільки голів "Барселоні".

На 12-й хвилині Віктор втік флангом, зробив ідеальну передачу на Артема і той ударом від штанги відкрив рахунок.

"Барселона" відповіла на 19-й хвилині влучним "пострілом" Левандовського.

Зміцнив перевагу за 5 хвилин до перерви, оформив Мігель Гутьєррес.

Валері Фернандес збільшив перевагу на 80-й хвилині.

За 9 хвилин до кінця "синьо-гранатові" змогли забити другий гол (відзначився Ілкай Гюндоган), але більшого досягти не змогли.

Остаточну точку поставив Крістіан Стуані.

Цей успіх дозволив "Жироні" набрати 41 очко та вийти на перше місце у турнірній таблиці. "Барселона" йде 4-й (34 пункти).

Як повідомляв OBOZ.UA, 11 листопада Довбик та Циганков стали творцями перемоги свого клубу в матчі 13-го туру Ла Ліги проти "Райо Вальєкано". Подібне трапилося і 4 листопада у 12-му турі.

Нагадаємо, що Довбик перейшов до "Жирони" на початку серпня за 6 млн євро. З того моменту взяв участь у 16 поєдинках у всіх турнірах, забивши 8 м'ячів та зробивши 6 гольових передач.

Циганков виступає в іспанській команді із січня цього року. В активі Віктора за 16 матчів 3 голи та 3 асисти.