Футболіст впав у кому після зіткнення у чемпіонаті Франції. Відео моменту

3,3 т.

Нападник "Бордо" Альберт Еліс отримав серйозну травму у 26-му турі чемпіонату Франції в Лізі 2 (другий за силою футбольний дивізіон країни). 28-річний гравець збірної Гандурасу не зміг дограти матч проти "Генгама" (1:0).

На 10-й хвилині Еліс замикав атаку своєї команди, але невдало приземлився, намагаючись у стрибку головою завдати удару по воротах. У повторі видно, що форвард упав у шию та верхню частину спини.

Протягом декількох хвилин Еліс залишалася на землі, поки медичний персонал "Бордо" намагався надати першу допомогу.

Після цього футболіста терміново госпіталізували. Його замінив Жеремі Ліволан. Гра після 10-хвилинної перерви була відновлена.

На момент евакуації з поля гравець перебував у свідомості, але після транспортування до лікарні Пеллегрін до Бордо був поміщений у штучну кому.

Спочатку була підозра на перелом кісток обличчя, проте пізніше з'явилася інформація про серйозну травму голови. На момент публікації новини гравець перебуває у реанімації. Туди ж терміново приїхали і його батьки разом зі спортивним директором "Бордо".

Як повідомляв OBOZ.UA, цього тижня румунський голкіпер польського клубу "Погонь" із Щецина Валентин Кожокару став справжнім посміховиськом після гостьового матчу Екстракласи проти "Шльонська" (Вроцлав). 28-річний уродженець Бухареста симулював травму, яку в мережі назвали "найстрашнішою травмою сторіччя".