Ексворотар збірної України перейшов до московського "Спартака", у першому матчі пропустивши 4 голи за 21 хвилину

95,9 т.
Ексворотар збірної України перейшов до московського 'Спартака', у першому матчі пропустивши 4 голи за 21 хвилину

Український голкіпер Мирослав Зновенко підписав контракт із московським "Спартаком-2", повідомляє Transfermarkt. Виходячи із даних порталу, договір було оформлено 5 лютого 2024 року.

Незважаючи на те, що офіційно про трансфер повідомлено не було, 21-річний уродженець Луганська вже встиг зіграти за російську команду на тренувальному турнірі в Туреччині "Кінопоіск  FNL Camp".

Зновенко розпочинав свою дебютну зустріч проти "Єнісея" у старті, проте провів на полі в Анталії лише 26 хвилин. З інтервалом у кілька хвилин гравці "Єнісея" закотили українцю чотири голи без відповіді, після чого тренерський штаб посадив його на лаву запасних.

Мирослав є вихованцем дитячо-юнацької школи луганської "Зорі". У ДЮФЛ виступав за "Металіст" (Харків) та "Дніпро". У дорослому футболі дебютував у сезоні 2018/19 у складі дніпровського клубу, за який виступав у аматорському чемпіонаті України. Провів 17 матчів.

На початку серпня 2019 року став гравцем "Дніпра-1". У сезоні 2019/20 років виступав за дніпровський клуб у юнацькому та молодіжному чемпіонаті України.

У середині липня 2021 року вирушив в оренду до "Нікополя". Загалом у сезоні 2021/22 років провів 13 поєдинків. Наприкінці грудня 2021 року планувалася чергова оренда, у "ВПК-Агро", але врешті-решт воротар повернувся до "Дніпро-1". З серпня 2022 по березень 2023-го перебував у оренді у "Металісті".

У 2020 році у складі юнацької збірної України (U-18) провів 4 поєдинки. У середині березня 2021 року Руслан Ротань викликав Зновенка до табору молодіжної збірної України для участі в міжнародному товариському турнірі Antalya Cup 2021. У складі "молодіжки" дебютував 29 березня 2021 року в програному (2:3) домашньому товариському матчі.