"Динамо" з рахунком 5:1 перемогло легендарний клуб-чемпіон. Відео

4,5 т.
'Динамо' з рахунком 5:1 перемогло легендарний клуб-чемпіон. Відео

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу на тренувальних зборах у Туреччині. Підопічні Олександра Шовковського з рахунком 5:1 обіграли легендарний "Пахтакор" із Ташкента.

Відео дня

Ворота 15-разового чемпіона Узбекистану, який тренує ексдинамівець Максим Шацьких, столичні футболісти розпечатали вже на 12-й хвилині. Пенальті точно реалізував Ванат. На 35-й хвилині він же оформив дубль.

На 41-й хвилині узбеки скоротили відставання (2:1), але інтрига тривала недовго. Під завісу тайму Беніто зробив рахунок розгромним.

У другій половині зустрічі на полі домінували лише "біло-сині", легко зробивши рахунок непристойним. Відзначилися Царенко та Бражко.

Як повідомляв OBOZ.UA, 29 січня "Динамо" протистояло варшавській "Легії", але не змогли уникнути невдачі, пропустивши тричі у свої ворота - 1:3. Раніше кияни  поступилися команді з Косова.

Свій наступний матч "Динамо" проведе 2 лютого проти болгарського "Левськи". Початок о 16:00 за київським часом.