"Динамо" програло другий матч поспіль на старті року. Відео

10,5 т.
'Динамо' програло другий матч поспіль на старті року. Відео

Київське "Динамо" зазнало другої поспіль поразки на тренувальних зборах у Туреччині, де підопічні Олександра Шовковського ведуть підготовку до другої частини сезону. "Біло-сині" протистояли варшавській "Легії", але не змогли уникнути невдачі, пропустивши тричі у свої ворота – 1:3.

Перший м'яч опинився у воротах Георгія Бущана на 31-й хвилині. Після навісу з правого флангу футболіст варшавської команди вистрілив головою в нижній кут. Стрибок українського голкіпера вийшов ефектним, але марним.

Проте динамівцям вистачило лише двох хвилин для того, щоб відновити рівновагу на табло. Після вкидання ауту пройшов простріл з лівого флангу, який не встиг замкнути молодий форвард Матвій Пономаренко, але на дальній штанзі підстеріг Беніто.

Втім перед самою перервою розкішний удар з лінії штрафного майданчика вдався хавбеку поляків Рафалу Аугустиняку. А на початку другої половини зустрічі "Легія" підловила "Динамо" на помилці в центрі поля.

Варшавські футболісти перекусили атаку українців та швидко організували свій контрвипад, який завершив словенський форвард Блаж Крамер.

Таким чином "Динамо" вдруге програло у Туреччині. Раніше в п'ятницю "біло-сині" поступилися команді з Косова.

Як повідомляв OBOZ.UA, півзахисник київського "Динамо" Георгій Цитаїшвілі свідомо відмовився від виступів за національну збірну України.