"Динамо" виграло сніжний матч УПЛ, який ознаменувався бойкотом футболістів. Відео

5,9 т.
'Динамо' виграло сніжний матч УПЛ, який ознаменувався бойкотом футболістів. Відео

Київське "Динамо" здобуло важку перемогу над луганською "Зорею" у матчі 21-го туру розіграшу Прем'єр-ліги. Після втрати очок у Рівному в грі з "Вересом" підопічні Олександра Шовковського не могли собі дозволити оступитися вдруге поспіль і зуміли відстояти перевагу – 2:0.

Поєдинок пройшов у важких погодних умовах – в обід у столиці України пішов сніг, який супроводжувався вітром, та ознаменувався масовим бойкотом гравців луганчан. Футболістам довелося протистояти не тільки один одному, а й важкому полю – вони постійно ковзали на газоні, припускаючись безглуздих помилок.

"Динамо" з перших хвилин взяло м'яч під контроль, але за перші півгодини зуміли створити лише півмомент. Однак на 30-й хвилині після закидання від Костянтина Вівчаренка найкращий бомбардир першості вискочив на ворота "Зорі" та відправив м'яч у сітку під рукою голкіпера – 1:0.

Після перерви господарі продовжували володіти ініціативою. На 60-й хвилині захисники "Зорі" та страж воріт луганчан не розібралися у своєму штрафному майданчику і привезли вільний удар з лінії воротарського майданчика. Проте розіграш "Динамо" не став небезпечним.

На 73-й хвилині суперсейв вдався Олександру Сапутіну, який потягнув удар головою свого динамівського тезки Караваєва. А за п'ять хвилин до фінального центрбеку киян Денису Попову після подачі зі штрафного вдалося подрізати м'яч у дальній кут воріт "Зорі".

Таким чином, "Динамо" здобуло 12-у перемогу в чемпіонаті та на відстань двох очок наблизилося до "Шахтаря".

Як повідомляв OBOZ.UA, стало відомо, що українські футбольні вболівальники більше не зможуть безкоштовно стежити за матчами Прем'єр-ліги, що було можливим ще до 7 березня.