Відразу п'ять дебютантів у складі: матч "Динамо" ознаменувався масовим бойкотом футболістів

42,5 т.
Відразу п'ять дебютантів у складі: матч 'Динамо' ознаменувався масовим бойкотом футболістів

Відразу 11 футболістів основної обойми луганської "Зорі" не вийдуть на матч 21 туру розіграшу Прем'єр-ліги з київським "Динамо". Частина з них ухвалила рішення бойкотувати виїзний поєдинок проти "біло-синіх" через заборгованості по зарплатах і преміальних.

Такий висновок можна зробити, зважаючи на стартовий склад підопічних тренера Юрія Коваля. Зокрема, у заявці на гру відсутні воротар Микита Турбаєвський, захисники Богдан Бутко, Ігор Кірюханцев, Роман Вантух, півзахисники Арсен Батагов, В'ячеслав Чурко, форварди Денис Антюх, Владислав Бугай.

Крім того, за умов орендної угоди не зіграють захисник Антон Боль та хавбеки Олександр Яцик та Вікентій Волошин, контракти яких належить "Динамо".

Коваль вирішив випустити з перших хвилин одразу п'ятьох дебютантів. Також наставники "Зорі" змогли зібрати лише 17 осіб у заявку. Для порівняння динамівці подали список із 23 футболістів.

Зазначимо, що матч "Динамо" та "Зорі" на клубному стадіоні киян розпочнеться 12 березня о 15:30. Столичний колектив на сьогодні йде на четвертому місці, поступаючись п'ятьма очками "Шахтарю" і маючи поєдинок у запасі.

Як повідомляв OBOZ.UA, минулими вихідними "Динамо" у скандальному матчі на останніх хвилинах упустило перемогу в Рівному над "Вересом", пропустивши з пенальті.