"Динамо" голом на останній секунді втратило перемогу в УПЛ. Відео

10,0 т.
'Динамо' голом на останній секунді втратило перемогу в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" у 20-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі зіграло внічию з рівненським "Вересом". Поєдинок на стадіоні "Авангард" завершився з рахунком 1:1.

Через масштабну повітряну тривогу, пов'язану із злетом російського МіГу, зустріч розпочалася з 45-хвилинною затримкою. Це зіграло більше на руку гостям, котрі вже на 8-й хвилині відкрили рахунок.

Після цього точилася рівна боротьба без будь-якої переваги однієї чи іншої команди.

Розв'язка настала на останніх секундах. Головний арбітр Дмитро Панчишин додав три хвилини, але вирішив дати господарям закінчити атаку. На 94-й хвилині динамівець Беніто у своєму штрафному майданчику збив чорногорського легіонера "Вереса" Марка Мрвалевича.

Рефері спочатку не побачив порушення правил, що викликало бурхливу реакцію у підопічних Шандрука, а товкучка на полі ледь не переросла у бійку.

Панчишин після перегляду VAR змінив рішення, вказавши на 11-метрову позначку. Покарання на 99-й хвилині чітко реалізував сам потерпілий.

У турнірній таблиці "Динамо" із 35 очками йде на 4-му місці. У киян дві гри у запасі.

Як повідомляв OBOZ.UA, 4 березня донецький "Шахтар" здобув технічну перемогу з рахунком 3:0 у матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги з "Олександрією". Зустріч відбулася 26 лютого і завершилася внічию 0:0, проте суперники "гірників" порушили регламент проведення турніру, за що покарали.