Біатлоніст збірної України фінішував останнім у гонці Кубку світу

21,9 т.

Українець Артем Прима провів провальну гонку з масовим стартом на 6-му етапі Кубку світу з біатлону, який у ці дні проходить в італійському Антхольці/Антерсельві. 36-річний уродженець Чернігова відстав від переможця на понад 5 хвилин, фінішувавши на останньому, 30-му місці.

Вже з самого початку в українця не сталося зі стрільбою. Двох промахів на лежці виявилося достатньо, щоб відкотитися до кінця пелотону. Надалі відставання Артем лише наростало.

Біатлоніст збірної України не зміг зібратися, допустивши 8 неточних пострілів.

Перемогу здобув норвежець Ветле Крістіансен. Його співвітчизники Йоханнес Дале та Вебйорн Соєрум посіли друге та третє місце відповідно.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні на Кубку світу з біатлону відбулася змішана естафета. З 24 заявлених команд фінішувало лише 12. Решту дискваліфікували як кругових.