Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкасские мавпы" не сумели прыгнуть выше головы

35

"Черкаські Мавпи" 76 - 113 "Азовмаш" Маріуполь                    17:24, 20:31, 20:30, 19:28

Найбільше, що непокоїло Андрія Підковирова перед сьогоднішньою грою з "Азовмашем" - це фізична готовність своїх основних виконавців, адже у вчорашньому, надважкому матчі тренер черкаської команди користався послугами лише семи виконавців. Джонсон та Госа взагалі провели на паркеті в попередньому матчі по 40 хвилин. Рімасу Гірскісу навпаки, перед матчем мізкової роботи випало навіть менше, ніж перед першою грою в Черкасах. Коачу "Азовмаша" не слід було навіть шукати перед матчем потрібних слів, їх уже добренно струсанув рахунок вчорашнього матчу. Тож, не дивно, що цей матч вони розпочали з невимовною агресією в нападі та закрили всі шляхи на підступах до власного кільця.

Красномовне підтвердження такого потужного старту можна було побачити на табло за 4-ри хвилини ігрового часу. Саме стільки знадобилося "Азову", аби набрати 10 очок, черкащани ж відповіли лише штрафним Джонсона. Після цієї критичної точки дві трьошки Відачича та Госи повертають до життя черкаський колектив і розрив становить вже 5 очок – 13:18. Такий гандикап міг триматися і до завершення періоду, але під час обміну заключними атаками маріупольці виявляються влучнішими і йдуть на першу перерву з більш приємним розривом – 24:17.

З початком другого періоду гостей, вже нічого не могло стримати. Ель-амін та Панайотіс вирішили відіграти цього разу за два поєдинки. Саме вдалі дії задньої лінії "Азовмашу" призводять до ривка гостей, який становить 10 очок без відповіді – 34:19. Лише після появи на паркеті Гуртового та Чірича черкащанкам вдається здобути перші очки в другому періоді, та ще й так, що це примушує Гірскіса взяти хвилинну перерву (25:40). Тайм-аут допомагає "синім" зберегти пристойну перевагу до завершення періоду – 37:55.

Друга половина матчу по суті стала вже формальністю. Можливо, саме цей факт примусив і передню лінію гостей запрацювати "по повній" ( і це при тому, що пару Ліщуку, а потім Ботічеву склав Байрамович, який в підсумку набрав 27 очок), після чого весь механізм потужної машини віце–чемпіона почав працювати ніби швейцарський годинник. З такою точністю, виваженістю та скрупульозністю виконувався кожен кидок, з такою агресією та непоступливістю боролися за кожен відскок, що склалося таке враження, наче розрив максимум три пункти. А можливо тут справа в тому, що продовжили поєдинок номінальні резервісти Андрія Підковирова.

Як би там не було заключні дві четверті "Мавпи" програли з двозначною різницею і отримали в підсумку більш ніж розгромний рахунок – 76:113. Загальний же рахунок в серії до трьох перемог став 3:1 на користь "Азовмаша". В протистояннях за бронзу та золото команд вже чекає "Хімік" та "Київ" відповідно. Серія за трете місце першості між "Мавпами" та "Хіміком" розпочнеться 23-го травня в Южному.

Жми! Подписывайся! Читай только лучшее!

Наши блоги