Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Відкриття "Олімпійського" - грандіозна симфонія, де об'єдналася історія та майбутнє нашої країни

130

8 жовтня 2011 року – довгоочікуване відкриття головної арени України. На урочисту церемонію запрошено 58 тисяч гостей з усіх куточків України і світу. В параді оновленою ареною пройдуть легенди спорту і юніори футбольних клубів. З вітальним словом до українців звернеться Президент України Віктор Янукович. Для гостей церемонії заспівають три найбільші зірки української естради - Гайтана, Таїсія Повалій, Ані Лорак.

Завершиться церемонія 40-хвилинним виступом всесвітньо відомої співачки Шакіри та піротехнічним шоу.

У святковій двогодинній програмі візьме участь 2500 волонтерів, а також понад 500 артистів з усього світу. Особливість урочистої церемонії полягає в тому, що свято готувалось на основі української ідеї силами близько десяти країн світу, а більшість номерів та трюків іменитими колективами буде вперше показано саме українській публіці.

Монументальність споруди фінальної арени у сценарії підкреслена масовими постановками, унікальними інженерними рішеннями і видовищними трюками. У першій частині свята буде показана масштабна театралізована постановка на тему історії України, в якій візьме участь понад дві тисячі людей. Епічна частина вистави просякнута українськими символами, орнаментами, історичними декораціями. Тут глядачі впізнають засновників Києва – Кия, Щека і Хорива та їх сестру Либідь. Побачать часи хрещення Київської Русі, драматичний період воєн, де українські билинні герої захищатимуть країну від триголового чуда-юда. Каскадери, які з’являться з даху «Олімпійського», танцювальні постановки колективів Вірського та Верьовки, учасники шоу Майданс, понад дві тисячі волонтерів покажуть вражаючі фігури на полі. Глядачів здивують також декорації в повен ріст. Історична легенда, підсилення сучасними технологічними прийомами створить унікальну синергію театру, музики, хореографії та цифрового відео.

Родзинка шоу – візуальні проекції. Футбольне поле НСК перетвориться на велетенський екран, на який проектуватиметься відеоряд. Глядачі побачать документальний міні-фільм про історію стадіону, і виставу, в якій задіяні каскадери і акробати зі світовими іменами, де буде показано історію нашої країни, її становлення і розвиток.

Для дійства створені ексклюзивні підвіси, єдині в світі, адже вони вперше використовуватимуться для реалізації трюків над стадіоном на висоті понад 20 метрів. Як і вантово-мембранний дах НСК «Олімпійський», висотні трюки побудовані на складних технічних розрахунках.

У святі задіяна інтернаціональна команда артистів – з України, Росії, Німеччини, Польщі, Бельгії, Італії. Організатори кажуть, що за підтримкою у виконанні надскладних частин сценарію звернулись навіть до спеціалістів в Голівуді, але там запросили надто великий гонорар - 1 млн дол. Тому для реалізації унікального проекту зібрали найкращих фахівців з усього світу. На відкритті будуть поляки з барабанним номером, де діаметр барабанів сягає чотирьох метрів. Бельгійська фірма допомогла підвісами, німці допомогли у світлових ефектах. Тут себе покажуть дві відомі італійські шоу-групи Фесті та Сонікс, які покажуть висотні номери і шоу з літаючими людьми над стадіоном.

Оригінальним є і музичне оформлення шоу, яке готувалось як спільний проект України та Франції теж спеціально до свята. Над музичною частиною працювали найкращі композитори і аранжувальники, у всіх композиціях прописувались живі інструменти.

На глядачів очікує чимало сюрпризів. Більше того, гості свята будуть залучені до дійства і мають проявити вболівальницьке єднання на головній арені України.

Довідково:

НСК «Олімпійський» прийме 5 матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. В тому числі фінальний матч за право чемпіона Євро-2012, який відбудеться 1 липня 2012 року.

Реконструкція стадіону відбувалась згідно вимог УЄФА до стадіонів класу «Еліт» – з новою системою безпеки, збільшенням кількості підходів до стадіону та шляхів евакуації, системи відеоспостереження з моніторами і відеокамерами, інформаційно-комп'ютерними технологіями. Модернізація арени передбачала створення сучасної арени, нового символу Євро-2012 на базі старої споруди. У проекті реконструкції збережено автентичний насип нижнього ярусу і другого залізобетонного ярусу трибун. Новий стадіон поєднає 80-літню спортивну історію України, європейський досвід та надсучасні технології. Сучасного обличчя стадіону надасть скляний фасад та покриття у вигляді підвісного навісу з напівпрозорої синтетичної мембрани, що накриватиме 100% глядацьких місць.

Згідно проекту реконструкції, «Олімпійський» залишився універсальним стадіоном - багатофункціональною спортивною ареною для проведення і футбольних матчів і легкоатлетичних змагань міжнародного рівня. З усіх спортивних арен, що готуються до чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, НСК «Олімпійський» - найбільший – загальна місткість стадіону 70 050 місць, з яких під час матчів ЄВРО-2012 УЕФА використовуватиме 68 055 місць. У тім числі - 3546 бізнес місць, 150 (20 у VIP-секторі) місць для інвалідів, 1497 місця для представників ЗМІ, 366 - для коментаторів.

Генеральний проектувальник реконструкції - компанія GMP (Німеччина).

Генеральні підрядники - АТ ХК «Київміськбуд», ТОВ «АК Інжинірінг», ТОВ «Завод Мастер-Профі Україна».

Источник

Наши блоги