"Чистку" у Генпрокуратурі очолить Петро Шкутяк – Луценко

333

Департамент внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури , повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Внутрішня безпека – призначений Петро Шкутяк, який буде керівником робочої групи внутрішньої безпеки (Генеральної прокуратури) України з перевірки прокурорів у центрі й на місцях", – сказав він на прес-конференції.

"Петро Шкутяк, 35 років, пройшов (шлях) від помічника майстра, був головою Долинської райдержадміністрації, брав участь у мовному майдані, у великому Майдані, добровольцем Мйадану пішов на фронт, був важко поранений під Луганським аеропортом у селищі Георгіївка,.. Має 5 дітей", – зазначив генпрокурор.

Луценко подякував Шкутяку за те, що він "погодився очолити робочу групу з перевірки доброчесності прокурорів".

"Питання достатньо просте: є декларація прокурора – всі вони їх здали разом із членами сімей, це близько тисячі осіб… якщо арифметика (з витратами – ред.) не буде сходитися, вони будуть звільнені наказом генпрокурор за порушення кодексу етики прокурорів", – заявив він.

"Ця велика чистка буде відбуватися під керівництвом людини молодої, яка пройшла фронт і точно не візьме жодного хабара – я знаю Петра достатньо довго, і його батька також. Тому впевнений, що саме ця людина має символізувати прихід нових порядків у Генеральну прокуратуру", – сказав Луценко.

Генпрокурор також закликав усіх, хто має аудіо- й відеозаписи "будь-яких незаконних вимог працівників прокуратури або інших силових структури, надати їх до департаменту і робочої групи, яку очолює Петро Шкутяк.

"Кінець прокурорської криші. Самостійно тут, із владної позиції генпрокурора, це зробити можна, але це буде довше. Прошу усіх, у кого є аудіо або відео, надати такі матеріали", – сказав Луценко.

"Я усвідомлюю, що вони не можуть бути доказами у суді, бо отримуються без рішення суду. Тим не менше, для роботи робочої групи Петра Шкутяка ці матеріали будуть безцінними доказами для очищення системи. Просив би допомоги громадськості в цьому питанні", – наголосив він.

Олена Рощенко, Українська правда

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости