Думки про суїцид: в школі Чернігівщини учень потерпає від знущань

5,0 т.
шкільний конфлікт

В школі №15 Ніжина, що на Чернігівщині відбувається конфлікт між школярем, батьками та керівництвом навчального закладу. Мати 12-річного школяра запевняє, що в її сина постійний головний біль, гематоми і думки про суїцид через знущання однокласників над. Такий випадок в школі не вперше. Втім дирекція закладу впевнена, що в сварках винуватий сам хлопець. Про конфлікт у Ніжинській школі, який довго приховували, йдеться у сюжеті ТСН.

Пані Наталія не стримує сліз, працює в Ніжинській школі №15 прибиральницею, а тому довго мовчала про проблему, боялася, що звільнять. Її син, учень 6 класу Богдан, постійно скаржиться, що над ним знущаються однокласники.

Після школи в Богдана часто боліла голова, а на тілі були синці. Останньою краплею став урок математики минулого тижня. Однокласники прибігли до матері хлопчика і сказали: "Йдіть бігом у клас, Богдана б’ють". Разом із Наталею в клас прибіглаколега Віра Магдун. Із Богданом потерпав і однокласник Кирило. Коли про все дізналась його мати, одразу перевела сина до іншої школи.

Видео дня

"Він приходить і каже, плювали у мене. Каштаном у нього влучили. Дитина мені сама сказала, я хочу перейти до іншої школи", - розповідає телефоном мати Кирила.

Директор школи Тетяна Павлюченко стверджує, у конфліктах винен сам Богдан. Тетяна Павлюченко, директор Ніжинскьої школи №15: "Ситуація можливо не в тому, що б’ють саме Богдана. Богдан інколи провокує дії дітей". І показує дві заяви від інших батьків: "наніс удар хлопчику по голові".

За дверима журналістів вже чекає голова батьківського комітету, яка й писала заяву. "Не тільки її б’ють, вона й сама може набити. А матуся могла зайти на перерві і просто почати ображати інших дітей", - каже Ірина Свірина. Коли це почули батьки Богдана, посеред уроку в коридорі зчиняються ґвалт.

Шкільний психолог Надія Сидорець каже, у підлітків конфлікти трапляються часто, а слова про самогубство не мають значення. Звинувачує матір.

Із дирекцією школи згодна і класний керівник: "Він провокатор, він перший провокує бійки". Жінка твердить, разом із заступниками директора школи, неодноразово проводили виховні бесіди з хлопцем.

Мати заперечує, якби не синці, вона ні про що не дізналася, бо в щоденнику немає жодного зауваження.

Родина написала заяву до поліції. Нині медики проводять експертизи на фізичний та психологічний стан підлітка.

Конфлікт між дітьми переріс у конфлікт між родинами та адміністрацією школи, тому батьки 6-класника таки вирішили перевести свого сина до іншого навчального закладу.

Источник:pik.cn.ua