Обласна рада обрала Ігоря Синяка представником до складу до поліцейської комісії

351

Обласна рада обрала Ігоря Синяка представником до складу поліцейської комісії головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Його кандидатуру запропонувала "Обласна асоціація учасників та ветеранів АТО".

Для обрання двох представників до комісії раніше громадськими організаціями було подано 11 кандидатів. З них постійна комісія обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, люстрації та боротьби з корупцією пропонувала обрати двох кандидатів. Зокрема, голову комісії Тараса Вигоградника, а другого представника визначити шляхом рейтингового голосування серед трьох кандидатів. Окрім Ігоря Синяка, запропоновано кандидатури Богдана Мойсишина, висунутого "Народною Самообороною Івано-Франківської області" та Віталія Костишина, делегованого "Поступовим гуртом франківців".

Натомість, депутати одноголосно підтримали висуванця від асоціації учасників і ветеранів АТО Ігоря Синяка. А другого представника обирали шляхом таємного голосування. Ще до початку процедури Тарас Виноградник зняв свою кандидатуру на користь Богдана Мойсишина.

За результатами таємного волевиявлення обидва кандидати не отримали абсолютної більшості голосів на свою підтримку. А відтак голова обласної ради Олександр Сич доручив профільній депутатській комісії на своєму засіданні заслухати Богдана Мойсишина та Віталія Костишина і подати свої пропозиції на друге пленарне засідання, проведення якого попередньо заплановано на 10 червня.

Нагадаємо, загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости