newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мешканець Рівненщини пішов прогулятися, а опинився... в Білорусії

2,4 т.
Мешканець Рівненщини пішов прогулятися, а опинився... в Білорусії

Безвісти зниклого жителя Рівненського району знайшли у Білорусі

Видео дня

Про зникнення 28-річного жителя селища Квасилів до поліції повідомила бабуся. Вже за тиждень про затримання чоловіка до поліцейських Рівненського районного відділення поліції повідомили правоохоронці Республіки Білорусь.

Ще десятого листопада близько 17 години чоловік сказав, що йде прогулятися. Утім, через три доби, коли онук додому так і не повернувся, жінка звернулася за допомогою до поліції.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, оголосили безвісти зниклого у розшук.

23 листопада до поліції повідомили працівники міліції Полоцького районного відділу Управління внутрішніх справ Вітебського обласного виконавчого комітету Республіки Білорусь, що ними був затриманий розшукуваний чоловік та поміщений в ізолятор тимчасово тримання як особа без жодних документів. За сином до Білорусії вирушила мати з відповідними документами.

Квасилівчанин так і не зміг пояснити, як потрапив до сусідньої держави, оскільки нічого не пам’ятав, хоча алкоголем не зловживав. Наразі чоловік прибув додому та в подальшому звертатиметься за допомогою до лікарів.