У Ніжині поповнили сквер новими деревами на честь обрання до "7 чудес України"

3,7 т.
сквер в Ніжині

В Ніжині на Сумщині висадили дерева у сквері Люби Губіної на честь обрання міста до числа переможців конкурсу "7 чудес України.

Акцію організувало Комунальне підприємство "Служба єдиного замовника"Історичні міста та містечка". Ініціативу комунальників підтримав голова міста, Лінник А. В. та допоміг висаджувати молоді деревця.

"Для посадки було придбано саджанці десятьох видів: горобина, райські яблучка, обліпиха, туя, ялинка, верба, жасмин, червоний дуб, барбарис" - повідомив директор Комунального підприємства "Служба єдиного замовника" Борисенко М.

Видео дня

Частина саджанців вирощена місцевими господарствами, а інші замовили у Броварському районі в розсаднику "Садко". Навесні в відновленому сквері планують встановити кілька лавок, щоб ніжинці могли милуватися заквітчаними деревами чи відпочити під їх кроною"

Ніжинський міський голова розповів, що невдовзі заплановано щодо благоустрою скверів міста (посадка дерев, викладення плиткою тротуарів та інше) та закликав ніжинців бути свідомими і не нищити вже зроблене.

Источник:nizhyn.pik.cn.ua