Голова РОДА зустрівся із переселенцями

412

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

фото ілюстративне

Під час робочої поїздки у Рівненський район голова облдержадміністрації Олексій Муляренко побував у Клевані. Керівник області особисто зустрівся із сім’ями переселенців, котрі проживають у селищі, та вислухав їх.

Однією з найгостріших проблем людей зі Сходу – житлове питання. Тож влада району планує використати частину незадіяного гуртожитку професійного ліцею під житло для переселенців.

«Приміщення має п’ять поверхів. Загальна його площа – 1500 метрів квадратних. Приміщення вже 11 років не використовується і поступово руйнується. Відновлення будівлі потребує серйозних кроків та капіталовкладень», - розповів голова Рівненської ОДА Володимир Пилипчук.

Проте проблема поступово вирішується. Влада вже звернулася до Міністерства освіти щодо передати частину гуртожитку Клеванського ліцею на місцевий баланс. Майну вже присвоєно окрему поштову адресу. Сама ж громада переселенців готові залучати на реконструкцію кошти міжнародних донорів.

«Я переконався, що будівля занедбана, але не в критичному стані. Після передачі на баланс місцевої влади, ми зробимо експертизу, аби зрозуміти подальші дії. Якщо ж відновлення реальне – будемо шукати гроші для реконструкції. А загалом робота Рівненського району у плані забезпечення житла для переселенців є показовою», - зазначив Олексій Муляренко.

Прес-служба РОДА

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости