УкрРус

Судове засідання щодо справи з рекордним хабарем на Буковині знову провалили

Прокуратура вже третій рік намагається довести, що голова Кам’янської сільради Чернівецької області таки взяв 130 тисяч доларів хабара. Нібито саме стільки Василь Гідора вимагав і отримав від підприємців за передачу в оренду озера, яке належить громаді села. Садгірський суд не побачив у діях сільського голови корупційних дій і виправдав чиновника. Прокуратура, у свою чергу, подала апеляцію. Щоправда, розпочати слухання не вдається вже вчетверте.

Про це йдеться у сюжеті ТВА.

- Мій підзахисний сьогодні бажає, щоб його права та законні інтереси захищав інший захисник, у зв’язку із цим я прошу слухання справи перенести.

Захисник, тим більше, не з’явився із поважних причин, у зв’язку із своєю хворобою, - розповідає Марина Гілюк, адвокат Василя Гідори.

- З серцем він лежить у кабінеті терапії, в кардіології, - зазначає Василь Гідора, голова Кам’янської сільради.

Попередні слухання доводилось переносити саме через відсутність захисника Василя Гідори. Тоді адвокат просто зник. Тому судді надали сільському голові іншого захисника.

- Ті обставини, що захисник Шелепа протягом останніх двох засідань не повідомив суду про поважну причину своєї неявки, а також ті обставини, які стали відомі сьогодні про його хворобу, свідчать про неможливість подальшої участі цього захисника у цьому кримінальному провадженні, - каже Анатолій Кіореско, прокурор прокуратури Чернівецької області.

Суд погодився із прокурором і клопотання сільського голови відхилив. У свою чергу, новопризначена адвокат заявила, що не встигла повністю ознайомитися зі справою, тому їй необхідний ще час.

- За цей період я не мала фізичної змоги ознайомитися із 7 томом кримінального провадження, а також із звукозаписом, які містяться у матеріалах кримінального провадження, із журналом судового засідання, який виготовлений у суді першої інстанції, я прошу слухання справи перенести на іншу дату, - зауважує Марина Гілюк, адвокат Василя Гідори.

Судді порадились і вирішили дати новопризначеному захиснику сільського голови можливість у повному обсязі ознайомитись з усіма матеріалами кримінального провадження. Наступне засідання має відбутися у вівторок, 31 травня.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: , ,

Наши блоги