Сумська область серед найкращих по нарахуванню субсидій населенню

3,7 т.
субсидії

Сумська область знаходиться серед найкращих по забезпеченню населення субсидіями.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відзначивши високі результати та серйозно організовану роботу в області в цьому напрямку.

"Ми маємо на сьогодні вже призначених субсидій на рівні 6,4 мільйона родин. Це означає, що 6,4 мільйона домогосподарств отримають державну знижку на оплату житлово-комунальних послуг", – повідомив очільник уряду.

За його словами, серед лідерів на місцях, що демонструють найвищі результати – Сумська, Полтавська, Донецька, Черкаська, Вінницька, Київська, Івано-Франківська, Львівська і Волинська області.

Видео дня

Серед областей з найгіршими показниками – Одеська, Закарпатська області та м. Харків. "Ваше завдання, щоб за декілька тижнів ситуація була виправлена. Я вважаю, що це питання організації саме на місцях", - зазначив він, звертаючись до представників місцевої влади.

Як прокоментував за підсумками всеукраїнської селекторної наради з питань реалізації програми житлових субсидій тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко, за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у цьому році звернулося 296,5 тисяч сімей Сумщини, з яких призначено – 252,6 тисячам сімей, що становить майже 85%.

Станом на 1 листопада субсидій нараховано на загальну суму 1 361,9 мільйона гривень. У жовтні субсидію на житлово-комунальні послуги одержували 258,7 тисяч родин, що 60,1% від загальної кількості сімей області.

Источник:regionews.sumy.ua