До бізнес-омбудсмена з Хмельниччини звертались всього 4 рази

21

фото: автора

Найменше звернень до Ради бізнес-омбудсмена надходило з Хмельницької області – про це під час робочої зустрічі з керівництвом міста, області та бізнес спільноти повідомив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

Рада бізнес-омбудсмена в Україні працює вже рік, головним її завданням є запобігання корупційним діянням, порушенням законних інтересів  суб’єктів підприємництва. Альгірдас Шемета розповів, що за рік функціонування вони отримали більше 800 звернень від бізнесменів, було відкрито близько 500 розслідувань, а десь 350 справ уже закрито.

Щодо того, наскільки активною є Хмельницька область, то бізнес-омбудсмен сказав: «Скарги до нас надходять з усіх регіонів. Станом на зараз Хмельницька область спрямувала всього 4 скарги, – повідомив Альгірдас Шемета. І додав, – Скарги, які надійшли, вони досить серйозні, одна з них про рейдерську атаку на бізнес».

Крім того, пан Шемета сказав, що є така тенденція, що після його візиту кількість скарг зростає. Але водночас побажав, щоб цього не сталося. Також бізнес-омбудсмен сказав, що вони відкиті до діалогу з біснесменами, готові допомогти, порадити, проконсультувати тощо. Регіональних представництв у них немає, тому потрібно звератись на пряму. Усі координати на 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги