SAGA Development розпочинає продаж квартир в ЖК Washington Concept House

10,0 т.
SAGA Development розпочинає продаж квартир в ЖК Washington Concept House

Washington Concept House – це будинок клубного формату в центрі Києва.

Видео дня

Як і всі проекти SAGA Development, будинок має ряд особливостей, які вигідно відрізняють його від інших новобудов столиці. Це неперевершена сучасна архітектура, унікальні для України динамічні фасади та спеціальні сервіси для найвибагливіших гурманів.

В ЖК Washington Concept House стартував продаж квартир

Washington Concept House розташований за адресою вулиця Лабораторна, 12, всього за кілька кроків від Великої Васильківської та костьолу Св. Миколая. Житловий комплекс відокремлений від гучної магістралі, що забезпечить його мешканцям тишу та приватність.

21-поверховий будинок на 107 квартир зводиться за монолітно-каркасною технологією. Стіни закладаються керамічною цеглою, утеплення – мінеральною ватою. Мінімальна площа житла складає 53 кв. м, максимальна — 188 кв. м. У деяких квартирах передбачені тераси. Для автомобілістів запроектований підземний паркінг на 40 місць.

Washington Concept House стане першим в Україні будинком з динамічним фасадом, зовнішній вигляд якого змінюватиметься в залежності від кута зору завдяки переломленню сонячного світла в об’ємах.

Поряд з будинком насичена та різноманітна інфраструктура: ресторани з кухнею всіх країн світу, різноманітні кафе, модні бутіки та супермаркети, бізнес-центри, навчальні заклади та багато іншого. До костелу Св. Миколая, в якому розташований зал органної та камерної музики, можна дійти за кілька хвилин, до палацу "Україна", стадіону "Олімпійський" та Театру оперети – близько 10 хвилин пішки. Поруч розташовані два найбільших ТРЦ Києва – Gulliver та Ocean Plaza.

Внутрішня інфраструктура Washington Concept House створена для найвибагливіших гурманів. В будинку буде винний погріб, облаштований індивідуальними сейфами для пляшок, сигарна кімната та власний домашній кінотеатр тільки для мешканців та їхніх гостей. Мешканцям також буде доступна послуга "особистий кухар", яка надаватиметься у партнерстві з найкращими ресторанами.

Територія біля будинку буде облаштована у відповідності до принципів SAGA Development: це комфортний, безбар’єрний простір, зонований у відповідності до інтересів різних груп мешканців. На території будуть дитячі майданчики та місця для відпочинку в тіні старовинних сосон, які ростуть на території та будуть дбайливо збережені в процесі будівництва. Також у планах девелопера облаштування прибудинкової території сусідніх будинків. Для розробки проекту благоустрою, який задовольнятиме всі зацікавлені сторони, SAGA Development спільно з "Агентами змін" вже зараз проводить зустрічі та воркшопи з мешканцями навколишніх будинків.