УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Валерію Лобановському виповнилося б 73. Відео

780
Валерію Лобановському виповнилося б 73. Відео

Сьогодні, 6 січня, знаменитому в усьому футбольному світі колишньому головному тренеру київського "Динамо", збірної СРСР і збірної України Валерію Лобановському виповнилося б 73 роки...

Видео дня

Для людей, кому дорогий Метр, 6 січня стало днем спогадів і пам'яті. Уже котрий рік у цей день на Байковому кладовищі столиці зберуться родичі і друзі Великого тренера, його шанувальники і вболівальники, щоб вшанувати пам'ять людини, яка так багато зробила для українського футболу, і яка ще довгий час буде мірилом успіху для своїх учнів і послідовників.

А таких чимало, за приблизними підрахунками, не менше півсотні вихованців Валерія Васильовича трудяться на футбольній ниві в різних країнах. Четверо з них - Лужний, Зуєв, Ребров, Михайлов - працюють в тренерському штабі Юрія Сьоміна в "Динамо", Хацкевич і Гусін очолюють команди резервістів.

Можливо, комусь з них вдасться втілити в життя задумки Лобановського, і якщо не зрівнятися, то хоча б наблизитися до Метра за кількістю завойованих трофеїв і внеском у розвиток футболу. Поза сумнівів, подібний успіх став би найкращою подякою вчителю.

Спочатку відбудеться зустріч на Байковому кладовищі, а пізніше - мітинг пам'яті біля пам'ятника Валерію Васильовичу, що знаходиться біля входу на стадіон "Динамо".