Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Бездіяльність влади завдає суттєвої шкоди нашим виробникам

4 травня Комітет Європарламенту з міжнародної торгівлі проголосував проти збільшення тарифних квот на імпорт української пшениці м’яких сортів, оброблених томатів та штучної сечовини (манітол сорбіту).

Таке антиукраїнське рішення було цілком передбачуваним, адже наша влада не вжила належних заходів, які б змусили ЄС до подальшої лібералізації торгівлі. Замість того, щоб бути вічними прохачами перед європейськими бюрократами, наші урядовці мали б запропонувати пропозиції, від яких ЄС не зміг би відмовитися. Це могла б бути пакетна пропозиція з Антикризового плану розвитку економіки, запропонованого Радикальною партією, наприклад: з боку ЄС - збільшення обсягу безмитних тарифних квот для наших товаровиробників та відмова від вимоги скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку, а з боку України - дострокове скасування ввізних мит на сировину й обладнання походженням із ЄС. Це забезпечило б обом сторонам збільшення обсягів виробництва і взаємовигідної торгівлі та створення нових робочих місць з гідною оплатою праці.

Бездіяльність влади завдає суттєвої шкоди нашим виробникам. Так, за підсумками першого кварталу 2017 р. Україна повністю вибрала річні квоти на мед, цукор, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, кукурудзу. А станом на кінець квітня Україна майже повністю вибрала квоту по м’якій пшениці - поставлено 957,3 тис. т. з можливих 960 тис. т.

Ми вимагаємо суттєвого перегляду угоди про ЗВТ, адже надані Євросоюзом Україні безмитні квоти - це лише близько 1% українських виробничих потужностей. Така ситуація нас категорично не влаштовує, бо шкодить інтересам національного виробника, а значить - інтересам України. Якщо влада не доб'ється від ЄС перегляду дискримінаційної угоди - це зробимо ми. Я нікому не дозволю залишати українців без роботи і зарплати!!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги