УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко не спить майже три доби - Власенко

279
Тимошенко не спить майже три доби - Власенко

У камері Качанівської виправної колонії №54, в якій утримується екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, ведеться цілодобове відеоспостереження. Про це журналістам заявив адвокат Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко. "Над Тимошенко продовжують знущатися. Фашистський план по знущанню над лідером української опозиції продовжується", - сказав він.

За словами Власенка, Тимошенко й надалі не надається належна медична допомога, у її камері цілодобово горить світло. "Юлія Володимирівна Тимошенко вже майже три доби не спить", - наголосив адвокат. Власенко зауважив, що законодавством передбачені деякі випадки, за якими у камері дозволяється вести відеоспостереження, "однак Тимошенко не збирається порушувати громадський порядок у камері, тому це незаконно".

Власенко наголосив, що етапування Тимошенко до Качанівської колонії відбулося з порушенням законів, а тому найближчим часом буде оскаржене. Як повідомлялось, 30 грудня Тимошенко було етаповано із Київського СІЗО до Качанівської жіночої колонії №54 у Харкові.