newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Медведєв порадив Ющенку поштових голубів, 7 марта 2008

Медведєв порадив Ющенку поштових голубів, 7 марта 2008

Демократична коаліція повинна спілкуватися особисто, а не листуватися. Про це заявив радник Прем’єр-Міністра України Олег Медведєв.

Видео дня

«В межах спільної команди - як демократичної коаліції, так і трикутника Президент - Прем’єр - спікер – існує достатньо дієвих механізмів для узгодження позицій, інакших ніж публічне листування чи регулярні критичні щодо Уряду брифінги», - зазначив Медведєв.

«Прем’єр-Міністр України не є ані прибічником, ані тим більше ініціатором спілкування через відкриті листи. З іншого боку етика ділового спілкування вимагає щонайменше на знак ввічливості відповідати на кореспонденцію, яка вже надійшла – чи-то листи, телеграми, e-mail чи хоч би й поштові голуби. Саме з цих міркувань в якості реакції на з десяток публічних поштово-телеграфних звернень, які надійшли на її адресу, керівник уряду і написала листа до глави держави», - підкреслив Медведєв.

Він вважає, що було б значно краще, якби всі сторони чинили так, як Президент запропонував у Душанбе – «спілкуватися не через пошту, не для піару, а шляхом діалогу на регулярних зустрічах. Саме за таку стилістику стосунків виступає і Прем’єр», повідомляє прес-служба БЮТ.

Як повідомляв «Обозреватель», Президент України написав 4 березня лист Тимошенко, де висловив незадоволення тим, що Прем’єр-міністр не продовжила газові переговори з Росією.