УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Верховной Раде легализовались "вольные демократы"

462
В Верховной Раде легализовались 'вольные демократы'

Народный депутат Алексей Данилов, избранный по списку БЮТ, объявил с парламентской трибуны о создании в Верховной Раде межфракционного объединения "Вольные демократы".

В него вошли 5 депутатов: Дмитрий Выдрин, сам Данилов, Владимир Куренной, Сергей Потимков и Любовь Стасив.

Все они прошли в парламент по списку БЮТ, но откололись от этого политического блока, создав "Партию вольных демократов".

Заява про утворення Міжфракційного депутатського об’єднання «Вільні демократи»

Ми, народні депутати України, виходячи з необхідності захисту цінностей свободи та демократії в Україні, формування громадянського суспільства, популяризації європейських стандартів свободи та демократії, а також у зв'язку з тим, що в Верховній Раді України повинна функціонувати демократична опозиція європейського зразка, заявляємо про утворення міжфракційного депутатського об’єднання «Вільні демократи».

Ми однаково критично відносимось до деструктивних та незаконних дій як правлячої коаліції, так і опозиції.

Ми є принциповими прихильниками парламентської демократії й тому виступаємо категорично проти будь-яких спроб її руйнації.

Ми вважаємо, що всі кризи в житті демократичної правової держави треба вирішувати виключно на підставі Конституції України та Законів України.

Міжфракційне депутатське об’єднання «Вільні демократи» діє на принципах самоврядування, відкрите до приєднання інших народних депутатів, які поділяють мету та завдання цього об'єднання.

Представляти інтереси міжфракційного депутатського об’єднання «Вільні демократи» доручається голові об'єднання народному депутату України Данілову О.М. та його заступникам народним депутатам України Видріну Д.Г. та Куренному В.К.

Голова об'єднання Олексій Данілов