УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прихильники Януковича сховалися у деревах

1,4 т.
Прихильники Януковича сховалися у деревах

В порівнянні з першими днями на підтримку антикризової коаліції суттєво зменшилась кількість людей, що відстоюють свою політичну позицію безпосередньо біля паркану Верховної Ради. Все більше людей переміщується на територію Маріїнського парку, розміщуючись прямо на символіці свої політичних кумирів — прапорах Партії регіонів.

Як повідомляє кореспондент «Обозревателя», більшість з них виглядають так, ніби приїхали сюди на відпочинок, а не на політичну акцію.

Суттєво збільшилась кількість агітаційних наметів як Партії регіонів, так і соціалістів. Щоправда, більшість із них залишається пустими і, мабуть, єдине їх призначення — схованка від сонця.

Збільшилася і кількість житлових наметів. Правда, намети привозять не мітингувальники, а організовано приносять новенькі десь із глибини Маріїнського парку. Ці намети розмістили на алеї вздовж Верховної Ради, а також на території парку, яка найближче прилягає до Верховної Ради.

Біля наметів стоять молоді люди з прапорами Партії регіонів. Правда, в середині самих наметів порожньо і не видно ознак, що там живуть люди.

Біля фонтану у Маріїнському парку стоїть машина вантажного таксі, з якої найвірогідніше й розвантажують намети. Там само стоять великі черги до наметів, мабуть, за їжею і водою.