УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко зустрінеться з лідерами всіх фракцій

1,6 т.
Ющенко зустрінеться з лідерами всіх фракцій

Глава Секретаріату Президента Олег Рибачук провів зустріч з послами країн Європейського Союзу, «Великої сімки», Норвегії, Швейцарії та представником Європейської комісії, під час якої виклав позицію Глави держави щодо ситуації у Верховній Раді.

За словами О. Рибачука, у середу, 12 липня, Віктор Ющенко планує зустрітися з лідерами всіх фракцій, у тому числі Головою Верховної Ради Олександром Морозом, з тим, щоб спільно працювати над вирішенням ситуації.

Як відзначив О. Рибачук, згідно з Конституцією, 25 липня Президент може отримати право розпустити Верховну Раду, оскільки до того часу, ймовірно, уряд не буде сформовано. «Однак це останній інструмент Президента. Він не зробить цього, якщо буде бодай найменша можливість змусити Верховну Раду знайти вихід із ситуації та об’єднати Україну», – наголосив Глава Секретаріату.

При цьому О. Рибачук відзначив, що в Глави держави є серйозні сумніви щодо легітимності проголошеного сьогодні об’єднання КПУ, СПУ та ПР, оскільки воно було створене з порушенням Конституції та Регламенту Верховної Ради. Згідно з Регламентом, учасник коаліції, який бажає вийти з об’єднання, повинен не пізніше ніж за 10 днів попередити про це своїх партнерів.

Глава держави, за словами О. Рибачука, наполягає на суворому дотриманні народними депутатами Конституції та законів України і очікує від них прозорої та конструктивної співпраці.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ