УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Музеї просто неба в Пирогові влаштували прибирання

570
У Музеї просто неба в Пирогові влаштували прибирання

Для цього до Києва на п'ять днів приїхав трудовий загін - близько півсотні студентів-волонтерів із півдня України. Долучився до наведення порядку і сам міністр Юрій Павленко.

Видео дня

Роман Сухан, 5 канал:

- Щоб доглядати будинки у Пирогові, у держави не вистачає грошей. Тому до роботи вирішили залучити добровольців. Тим більше студенти-волонтери не надто обтяжуючу працю сприймають як активний відпочинок.

Трудова норма - 2 години на день. Решту часу студенти відпочивають - гуляють Пироговим чи їздять на оглядини до столиці. Частуються у місцевому шинку - цього разу на обід суп з галушками та вареники.

Волонтери:

- Мы на самом деле думали. что будет больше работы, но как бы если не было работы было не так интересно, потому что труд он всегда более сплачивает.

- ми тут робимо так, косметичний ремонт можна сказати так, ми тут щось замітаємо, щось там посапали траву десь, це дуже цікаво взагалі.

Проінспектувати роботу трудового загону приїхав міністр у справах сім'ї молоді та спорту. Роботи біля занедбаного колодязя вистачило і на нього. Юрій Павленко взявся до справи з оптимізмом - каже, подібні акції допомагають йому підтримувати спортивну форму. Однак, лагодити колодязь - виявилося не так вже й просто.

Юрій Павленко:

- Все складно робити, коли ти робиш це відповідально і з перспективою на на серйозний результат. Тому до кожної роботи потрібно ставитися максимально відповідально.

За роботу членам трудового загону грошей чи подарунків не передбачено. Втім, міністра таки винагородили - подарували робочу форму та кепку. Вдягнувши новий одяг, урядовець вирушив на важливу зустріч.

Причепуривши Пирогів, волонтери поїдуть приводити до ладу інші культурні надбання. Студентські трудові загони мандрують Україною вже шість років. Кажуть, роботи для них вистачає всюди. Утім, доглядати за пам'ятками взялися лише цього року.

http://5tv.com.ua