УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єхануров на прощання погромив Чернівці

1,2 т.
Єхануров на прощання погромив Чернівці

Кабінет Міністрів рекомендує Президенту України звільнити Миколу Ткача з посади Чернівецької обласної державної адміністрації. Про це щойно розповів прем’єр-міністр Юрій Єхануров.

Видео дня

За словами прем’єра, уряд прийняв таке рішення у зв’язку з переходом Ткача на наукову роботу. «А також йому вже 62 роки», — згадав Єхануров.

Уряд пропонує Президенту розглянути кандидатуру Володимира Куліша на посаду голови Чернівецької ОДА. За словами Єханурова, Куліш фахово виріс в Чернівцях, хоча останні два роки працював міністром економіки Криму, а зараз є постійним представником Президента в Автономній Республіці.

Відповідати на будь-які інші запитання Єхануров відмовився. «У мене зараз дуже напружена ситуація», — пояснив прем’єр.

Єхануров піде пішки під купол

Прем’єр-міністр України Єхануров шкодує, що не може взяти учить у засіданні глав урядів СНГ, яке відбудеться 24-25 травня в Душанбе.

«На жаль, я не можу туди поїхати не тому, що Тарасюк не велить, а тому що треба їхати в інший корпус, вірніше пішки підемо під купол, де треба працювати на відкритті сесії нового парламенту», — заявив Єхануров.

Він додав, що «Дальня дорога в Душанбе випадає» віце-прем’єру Юрію Мельнику.

Єхануров розпові, що йому також доведеться багато поїздити. «Я буду їздити по країні, я буду так старатися, щоб не менше набрати кілометрів, ніж Ви, Юрію Федоровичу», — звернувся Єхануров до Мельника.

Він пояснив, що тільки зараз треба представити вісім глав адміністрацій, так що доведеться багато їздити.

Прем’єр-міністр на засіданні уряду попросив міністра палива та енергетики, щоб сьогодні до кінця дня Кабінету Міністрів був переданий наказ про призначення тимчасово виконуючого обов’язки НАК «Нафтогаз». «Треба припинити всі ці балачки», — заявив Єхануров.

Свою заяву про відставку Юрій Єхануров на засіданні уряду він ніяким чином не коментував. Журналісти також не змогли отримати від прем’єра коментарі на цю тему, коли він вийшов з зали засідань.

Ехануров прощается с Кабмином

В среду, 17 мая, в 10.00 начнется заседание Кабинета министров, на котором многие члены правительства, которые были избаны в парламент, включая премьера Юрия Еханурова, в последний раз будут присутствовать в статусе министров.